О себе можно рассказывать много, но опыт наших клиентов – самая ценная информация.
Вы можете оставить свои впечатления или просмотреть отзывы других наших клиентов.

Добрий день. Мої враження про роботу. Поїхала на склад одягу Shein в Польщі. Зустріли, поселили. Робота нормальна. Спочатку ноги боліли та спина, без звички. Працюю вже третій місяць. Зарплата 1200 євро. Хочеться більше. Тому буду їхати від фірми Work & Staff в Німеччину. Дякую за все.

Вікторія Будяковська

17 мая 2024

Всім доброго дня. Поїздка була в Нідерланди на склади упаковки овочів та фруктів. Трохи прохладно, але не критично, бо рухаємося. Житло норм. Зарплату отримала першу вже. Чистими 1800 євро вийшло. Те чого очікувала. В принципі рекомендувати фірму можна!

Тетяна

15 мая 2024

Вітаю. Поїздка була в Чехію на автозавод Skoda. Робота легка. Мав високі показники в роботі. Дали за це талони на харчування. Дякую колективу Ворк енд Стафф. Ви найкращі).

Максим

10 мая 2024

Робота за кордоном не все так просто. Спочатку думав сам знайду, але не розумію іноземних мов, і треба резюме зробити, і співбесіду пройти із роботодавцем. Тому вирішив звернутися до компанії Ворк енд Стафф. Порадили друзі, їздили від них, досвід позитивний. Дуже сильно здивувало при спілкуванні, що вони дійсно переживають за людину куди вона поїдете і як влаштується по місцю. Поїхав я на будівництво в Німеччину. Вже отримав першу зарплату. На руки 2600 євро. Дуже радий. Дякую за допомогу.

Viktor

7 мая 2024

Доброго всім дня. Мій досвід роботи за кордон неоднозначний. Їхала на ресторан в Німеччину. Робота важкувата постійно на ногах. Але звикла. Житло безкоштовне. Харчування також. Навіть здивувало те, що їсти нам давали те, що і людей які приходили в ресторан. Не планує тут залишатися. Домовилися із менеджером Ворк енд стафф, переведуть мене на склади, там годин менше. Думаю простіше буде. Дякую фірми за підтримку. Рекомендую!

Христина

3 мая 2024

Добрий день. Їздила від компанії Ворк Енд Стафф в Польщу на Вірпул. Фабрика класна, масштабна. Робота не важка. Житло безкоштовно. Дякую фірмі. Поїду наступного разу до них в Німеччину.

Олеся

24 апреля 2024

Можете тільки уявити – дитина, собака, валізи… Я вже думала, це буде якийсь дурдом та тортури, але ж… Доїхали до Варшави так швидко і ненав’язливо, що і натомилися не особливо. Дуже дякую

Олеся

21 апреля 2024

Їхала на роботу на склад косметики Нотіно. Робота нормальна. Спочатку важкувато на ноги та спину. Житло хороше. Зустріли, допомогли із візою. Планую змінити роботу на автозавод.

Любов

19 апреля 2024

Work & Staff нормальна фірма!!!

Поїхала на роботу від них у Німеччину на склади із чоловіком. Робота легка на складі косметики. До речі можу рекомендувати. Для жінок зовсім не важко. Чоловікам трохи треба потягати коробки. Їздили на три місяці. Привезли близько 9000 євро додому. Дуже раді. Єдиний нюанс у співпраці був, що домовлялися на проживання в окремій кімнаті, а приїхали то була ще одна сімейна пара. Звернулися до менеджера Віталія не надіючись, що вийде вирішити. Але все порішали. Рекомендую до співпраці цю агенцію!

Любов

17 апреля 2024

Работаю в Нидерландах третий месяц, пока всем довольна. координаторы внимательные, рекрутеры всегда на связи, регулируют график , зп овремя всегда. адекватные люди я думаю будут работать и долго.

Наталія

15 апреля 2024

Їздили із мамою від цієї фірми на початку війни. Приїхали в Німеччину. Допомогли із житлом, підказали як соціальну допомогу оформити. Пізніше надали мамі роботу на кухні. Дякую.

Anastasia

8 апреля 2024

Їздила в Німеччину на вакансію покоївки, робота не дуже тяжка, в принципі по ставленню було людське, допомагали з роботою все пояснювали, куратор попалась дуже ввічлива, постійно була на зв’язку.
Зробили мені документи, пояснили все по вакансії.
Єдине що поселили в тісній кімнаті, але я попросила куратора і вона переселила мене в іншу кімнату. Тому в принципі можу порекомендувати цю компанію, особливо тим хто їде перший раз.

Елена Маковецкая

5 апреля 2024
Load More

End of content